feldten Natural Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU, AKCE

obj.č: 34700689
Sugerowana cena 55zł
Natural Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

Balsam do prania wszystkich tkanin wypełnionych materiałami naturalnymi (np. Piórami) lub odzieżą wykonaną z materiałów naturalnych (np. Wełna, jedwab, kaszmir).

• Wydajne i higieniczne pranie w 30 ° C

• Zapewnia najlepszy wynik dla kurtek puchowych, śpiworów, poduszek i wszystkich naturalnych tkanin

• Wydajność wolumetryczna dla lepszej izolacji

• Nadaje się do stosowania w pralce lub praniu ręcznym

Zastosowanie: Napełnij pralkę tylko do połowy, dozuj odmierzoną ilość prania naturalnego, w którym zwykle wkładasz detergent, wybierz program i temperaturę zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji odzieży. Nie używaj płynu do płukania tkanin. Zdjęcia zalecanego dawkowania dotyczą zarówno prania ręcznego, jak i pralki.Jeśli materiał jest w stanie wytrzymać suszarkę, zaleca się ponowne przywrócenie pierwotnej objętości.

WAŻNA INFORMACJA!

Pamiętaj, że można go stosować jednocześnie z impregnacją Wheld-In-Proof firmy Feldten.

Krótko mówiąc, jedną z największych zalet Feldten jest to, że czyszczenie i impregnacja mogą być wykonywane w jednym i tym samym cyklu prania.

Dozuj naturalne pranie do dozownika detergentu, odporne na pranie do komory środka zmiękczającego tkaniny, oszczędzając w ten sposób obsługę, energię i znacznie ułatwiając impregnację odzieży z włókien naturalnych, aby działały tak, jak powinny przez cały sezon. Pranie w opcji trwa do 5 prań w praniu naturalnym.

Specyfikacje techniczne

zamówienie numer
34700689